• Usługi ogólnobudowlane

Czyszczenie i konserwacja dachów

Nie wymieniaj dachówki, wyczyść ją i zakonserwuj, a zaoszczędzisz do 95%
kosztów!

Oferta naszej firmy związana z czyszczeniem i konserwacja dachów powstała w wyniku wielu zapytań ze strony klientów, którzy chcą zadbać o swoje zdrowie oraz stan i estetyczny wygląd dachów swoich domów.

Bowiem klimat w jakim żyjemy stwarza przyjazne środowisko dla rozwoju grzybów, glonów, mchów I alg, które bardzo niekorzystnie wpływają na nasze zdrowie oraz stan poszycia dachowego, a nawet całej elewacji, dlatego każdy powinien zadbać o ich usunięcie.

Zalecane przez nas okresowe czyszczenia oraz konserwacja to niedrogi sposób na odnowienie nawierzchni i przedłużenie żywotności dachu o kolejne 10 lat.

Co jest głównym zagrożeniem?

Organizmy, które szpecą Twój dach charakteryzują się dużo łatwością
rozmnażania oraz wzrostu w skrajnych warunkach mikroklimatycznych, wraz z wcześniej wspomnianymi organizmami zazwyczaj równoległe występują grzyby np: Altenaria czy Cladosporium. Swobodne rozmnażanie się tych organizmów poprzez zarodniki bardzo niekorzystnie wpływa na Wasze zdrowie, powodując alergie głównie u małych dzieci.

Uciążliwy problem szybko rozprzestrzenia się z dachu na dach, a także na elewację i bruk, nie możemy również zapomnieć o panelach słonecznych czy fotowoltaicznych. W takim przypadku należy jak najszybciej reagować ponieważ proces destrukcji postępuje z dnia na dzień. Zaniedbanie w późniejszym czasie będzie skutkować bardzo kosztowną wyminą poszycia dachu. A w przypadku paneli znacznie osłabia ich wydajność.

Mycie I konserwacja

Wysoki profesjonalizm oraz fachowość naszych usług wynika zarówno z
doskonałej znajomości branży, doświadczenia I wykwalifikowania załogi, jak również stosowania najnowszych technologii I procesach pielęgnacji. Jednym z najlepszych sposobów jest metoda hydrodynamicznego wysokociśnieniowego czyszczenia. Jest to niezastąpiona metoda, która pozwala na usunięcie nawet najtrwalszych zabrudzeń.Kiedy powierzchnia lśni czystością możemy przystąpić do konserwacji.

W przypadku starych dachówek i blacho dachówki proponujemy odświeżenie koloru poprzez malowanie specjalnie dobranymi farbami, natomiast dla dachówek, których wierzchnia warstwa nie jest uszkodzona proponujemy konserwację preparatami hydrofobowymi, które zapewnią trwałość estetycznego wyglądu oraz odporność na kolejne ataki mrozu, brud, glonów, grzybów, mchów I alg.

Oferujemy

  • Mycie dachówek
  • Czyszczenie I renowacja dachu
  • Usuwanie alg, grzybów, glonów, mchu
  • Konserwacja dachu profesjonalnymi preparatami renomowanych firm
  • Malowanie dachów profesjonalnymi farbami renomowanych firm
  • Mycie bruków, usuwanie plam oleju
  • Mycie elewacji
  • Mycie płotów klinkierowych, konserwacja

Możliwość kredytowania naszych usług przez
Santander Consumer Bank S.A