• Kompleksowe usługi dekarskie

Co robimy?

  • Mycie dachówek
  • Czyszczenie i renowacja dachu
  • Usuwanie alg, grzybów, glonów, mchu
  • Konserwacja dachu profesjonalnymi preparatami renomowanych firm
  • Mycie bruków, usuwanie plam z oleju
  • Mycie elewacji
  • Mycie płotów klinkierowych, konserwacja

Dlaczego warto

Organizmy, które szpecą Twój dach charakteryzują się dużą łatwością rozmnażania oraz wzrostu w skrajnych warunkach mikroklimatycznych, wraz z wcześniej wspomnianymi organizmami równolegle występują grzyby np: Alternaria czy Cladosporium. Swobodne rozmnażanie się tych organizmów poprzez zarodniki bardzo niekorzystnie wpływa na zdrowie, powidując alergie głównie u dzieci.

Uciążliwy problem szybko rozprzestrzenia się z dachu na dach, a także elewację i bruk, nie możemy również zapomnieć o panelach słonecznych czy fotowoltaicznych. W takim przypadku należy jak najszybciej reagować ponieważ proces destrukcji postępuje z dnia na dzień. Zaniedbanie w późniejszym czasie będzie skutkować bardzo kosztowną wymianą poszycia dachu. A w przypadku paneli znacznie osłabia ich wydajność.

Jak działamy

Warto skorzystać z naszych usług ponieważ na tle konkurencji wyróżnia nas wiedza i doświadczenia a także wysoki profesjonalizm czy znajomość branży. Ważnym faktem jest również stosowanie przez nas najnowocześniejszych technologii w procesach pielęgnacji.

Jednym z najlepszych sposobów na wyczyszczenie dachu jest zastosowanie metody hydrodynamicznego wyskociśnieniowego czyszczenia. Jest to niezastąpiona metoda, która pozwala na usunięcie nawet najtrwalszych zabrudzeń.

Kiedy powierzchnia lśni czystością możemy przystąpić do konserwacji. W przypadku starych dachówek i blachodachówki proponujemy odświeżenie koloru poprzez malowanie specjalnie dobranymi farbami, natomiast dla dachówek których wierzchnia warstwa nie jest uszkodzona proponujemy konserwację preparatami hydrofobowymi, które zapewniają trwałość elastycznego wyglądu oraz odporność na kolejne ataki mrozu, brudu, glonów, grzybów, mchów i alg.